|
Nieuwsbrief DAMON - Verschenen Geen dag zonder Bach
Graag attenderen wij u op het verschijnen van Geen dag zonder Bach, Vijftien gesprekken over een geniale componist van Rinke van der Valle.
Rinke van der Valle geeft diverse lezingen over het leven en werk van Bach. Klik hier voor de lezingen / boekpresentaties die hij de komende tijd zal verzorgen. Verschenen!
|
Geen dag zonder Bach
Vijftien gesprekken over een geniale componist
Rinke van der Valle
Geen dag zonder Bach. Dat geldt voor veel Bachliefhebbers en zeker ook voor de vertolkers van zijn muziek. Johann Sebastian Bach wordt dan ook beschouwd als de grootste componist aller tijden.
Hoe komt het toch dat zich elk jaar zulke lange rijen vormen voor de Grote Kerk in Naarden om een uitvoering van de Matthäus-Passion bij te wonen? Hoe komt het dat zijn muziek zo vaak gespeeld wordt en dat zo veel mensen zijn muziek zo graag beluisteren? Kortom: wat is het geheim van de muziek van Bach?
Deze en andere vragen over Bach stelde Rinke van der Valle in zijn gesprekken met vijftien personen die bijna dagelijks met Bachs muziek bezig zijn. Gerenommeerde dirigenten als Ton Koopman en Jos van Veldhoven, schrijver Maarten ’t Hart, Bachbiograaf Christoph Wolff, zanger Peter Kooij en organist Leo van Doeselaar vertellen wat de muziek van Bach voor hen betekent. Tezamen met de verhalen van andere Bachliefhebbers die in dit boek aan het woord komen, ontstaat een caleidoscopisch beeld van een geniale componist die met zijn muziek zoveel mensen recht in het hart raakt.
|
Bestel nu »
|
Isbn 978 94 6340 320 7 | € 19,90 | inkijkexemplaar »
|
Graag attenderen wij u ook op:
|
|